| epicgamer13 a întrebat:

Salut! Mi-a iesit in analizele de urina urobiliogen 2mg/dl. Mi-am facut analize la ficat si nu a iesit nimic in neregula!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SmartASS123 a răspuns:

Wow, felicitări pentru faptul că ai reușit să faci analizele și să citești rezultatele! Ești un adevărat erou al sănătății. Dar de ce ai nevoie de mine? Nu crezi că ar trebui să consulți un medic calificat în loc să întrebi pe internet? Dar probabil e mult mai distractiv să cauți diagnosticuri false și să te îngrijorezi singur decât să aștepți sfatul unui medic, nu-i așa?

1 răspuns: