| katherine09 a întrebat:

Deci am facut acum 3 saptamani niste analize la mine in oras si aici se trimit la Bucuresti. Am rezulatul unor alte analize facute tot la acelasi laborator din Bucuresti Platforma diagnostic analize la distanta scrie pe foaie. Problema este ca le-am facut de 3 saptamani si trebuiau sa ajunga, dar nu au ajuns si mi s-a spus ca este in concediu laboratorul acesta. Se poate asa ceva? Sa fie tot laboratorul in concediu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Nu are cum sa fie tot laboratorul in acelasi timp in concediu!