| rrwwt112 a întrebat:

Sunt baiat si am grasime la pectorali,nu chiar multa dar ma deranjeaza au aspect de sani.Aveam probleme cu greutatea, si am slabit, oricum mai trebuie sa slabesc.Oare va trece daca voi continua sa slabesc? Imi e frica de faptul ca voi slabi si vor ramane asa. Funda.big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| CeaCuMasca a răspuns:

Vor trece daca faci exercitii care iti solicita pectoralii, acestea iti vor intari muschii, dar ca sa scapi de grasime trebuie sa slabesti in continuare.Deci in timp ce slabesti, fa exercitii.In 3 saptamani ar trebui sa fi multumit.Acum am si eu o intrebare, cum ai slabit?happy

| rrwwt112 explică (pentru CeaCuMasca):

Iti voi da prin privat ce fac eu.happy

| rrwwt112 explică (pentru CeaCuMasca):

De fapt, lasa. Eu am slabit asa:
Cauta pe youtube canalul TiffanyRotheWorkouts. Are o multime de filmulete si poti slabi si la picioare, solduri, ambdomen, umeri etc. peste tot! Te asigur ca apar rezultate foarte repede + o alimentatie sanatoasa! happy Succes!

| Cosmin86 a răspuns (pentru rrwwt112):

Cu orice program de slabit slabesti peste tot, e imposibil sa arzi grasimea doar intr-o zona a corpului

| CeaCuMasca a răspuns (pentru rrwwt112):

Mersi mult! Succes si tie

| Ekcstsy a răspuns:

Flotari +exercitii pentru piept.

| sergiu2 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=FTT4W8ygJ7w
cel mai bun antrenament daca il faci de vreo 3 ori pe saptamana o sa vezi rezultate rapid

| djfanta23 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nici macar 2 flotari ca sa slabesti in zona pectoralilor, trebuie sa faci CARDIO ( inot, alergat, bicicleta).
Dupa ce dai grasimea de la pectorali jos, poti sa faci flotari happy