| Beowulf a întrebat:

Deci am un caine la bloc care ii dau de mancare, i-am facut o cusca in gradina si e batran happy Problema este ca nu stiu ce are deoarece i-a cazut parul intr-un loc si il tot mananca. Se tot scarpina si se musca, cred ca se infecteaza, ce se poate face? L-am dat cu niste solutii dar nu ia trecut happy Stie careva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| georgedanielc a răspuns:

Cred ca are raie,, trebuie sa mergi la farmacia veterinara sa cumperi prafuri sal tratezi

2 răspunsuri:
| Alle_3893 a răspuns:

..Intreaba la medicul veterinar din orasul tau. happy

| Beowulf explică (pentru Alle_3893):

Ma. pe el medic, ca mi-a dat n solutii si degeaba, ia trecut pentru un moment tongue