| xAdyTzu a întrebat:

Stie careva cum rezolv aceasta problema? Joc Outlast si am ajuns la un om care pazeste o cusca sau cred ca doamne si nu stiu sigur si sare pe mine si trebuie sa mut mouse din stanga in dreapta... Am incercat peste 50 de ori si mereu am murit. Ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Misca mouse-ul in stanga si in dreapta repede.
Am jucat destul de mult din acest joc dar nu mai tin minte.
Nu poti sa pui o captura video pe Youtube, sau nu ai cont?

| YourDeath a răspuns:

Pai trebuie sa dai repede de mouse din stanga in dreapta... Altceva nu ai ce face. Incearca sa dai mai repede... Altceva nu stiu ce sa iti spun.

| Trebla a răspuns:

Cand misti de mouse tine apasat si pe W.
Daca nu merge da toate saterile pe minim(adica la grafica).

| Felix_Ursu_1990 a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti spun. dar de unde descarci jocul.nu stiu de unde

| xAdyTzu explică (pentru Felix_Ursu_1990):

Jocul l-am luat de pe F1leList.