| Ionut2300 a întrebat:

Deci, cand intorc gatul, vena din dreapta ma doare foarte rau, este ca o intepatura ce trece repede. Ma refer exact la vena de deasupra umarului, ce urca pe gat.Pur si simplu acum 3 saptamani, dupa ce m-am trezit am avut o durere enervanta. iar acum (destul de rar) cand intorc gatul, simt o intepatura. (chiar si cand imi incordez catul intr-un fel)
PS: ma refer la venele acelea de langa coloana

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Inceraca sa te masezi pe acolo cu un unguent gen diclofenac si evita sa faci miscari bruste cu gatul o perioada.

1 răspuns:
| ZmeuNinja1980 a răspuns:

Du-te domne la doctor, noi nu suntem doctori. te doare ceva te duci la doctor.