| Gogoasa24 a întrebat:

Deci eu am 17 ani fac 18 in cateva luni si imi place sa beau, de obicei beau cam asa: Cand ma trezesc beau o bere ca sa mearga ziua, dupa in pauze la liceu mai beau cate o bere (exceptie pauza mare atunci beau cavadoru) cand ajung acasa nu beau nimic pana nu mananc dupa ma duc cu prietenii la o terasa si eu zic sa o iau mia usor asa ca beau spirtoase si cand ajung acasa mai mananc ceva si fix inainte sa ma culc mai beau un flacon de ciucas, credeti ca o sa am de suferit pe viitor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sub nicio forma, continua.

| sierra1 a răspuns:

Sincer mă mir că mai ești la școală - nu te-au trimis la primbare să mai elimini din berile luate la pauze?

| mihai69 a răspuns:

Nu cred; sunt sigur.

| johnnny123 a răspuns:

Nu, deloc, ține-o tot așa. O sa ai un viitor luminos și ți se vor îndeplini toate visurile: să slăbești 30kg, să fie atrase fetele de tine, să te muți în America. Toate acestea sunt realizabile prin exces de alcool în adolescență.

| flixbuster a răspuns:

Vei avea sigur de suferit pentru ca nu faci tot ce trebuie, mai ai de invatat - altfel n-o sa te respecte nimeni, alcoolul e drogul saracului.

Pentru ca sa fii adevarat mai trebuie sa bagi si acul in vena dar sa-l fi folosit inainte cel putin 3 drogati (acelasi ac) iar seara dupa ce te culci sa faci sex neprotejat cu 3 fete pe centura.

Va fi magic: 3 ocupatii rafinate, 3 drogati, 3 fete - din cultura ta generala (sau universala) sigur stii ca 3 e numar magic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bere ca sa mearga ziua laughing dar ce, mergi sa dai la sapa?
esti alcoolic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult mă amuză reacțiile de aici decât ce ai scris tu

| unvecin a răspuns:

Te autodistrugi.