| Ioan_Norby_2000 a întrebat:

Deci, mi-a aparut un cos pe frunte micut, si peste 1/2 zile s-a facut mare si umflat exact ca un cucui ce ar trebui sa-I fac? E destul de maricel.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca umblii la el o sa se facă si mai mare. Sfatul meu e sa il lasi in pace ca trece el de la sine in cateva zile, daca il zgândări... Se va face rana respectiv se va face o alergie mare pe fata(iti apar si mail multe)

2 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Asteapta sa-ti apara inca 6-7, iti vopsesti fata in rosu si negru si zici ca esti Darth Maul!

| christall a răspuns:

Sa nu umbli la el. Nu incerca sa-l storci ca e mai rau. Il lasi sa treaca de la sine. Eventual pui niste pasta de dinti pe el.