| Nicoleta20nico40 a întrebat:

Deci...stiti si voi cum e sa va piste un tantar etc. Pe mine m-a piscat un tantar de m-a nenorocit pe picioare si din cauza mancarimii m-am frecat iar acum m-am ales cu niste rani de toata frumusetea peste tot pe picioare.As dori niste remedii pentru aceste,, rani" deoarece as vrea si eu sa port pantaloni scurti, fuste etc. si nu pot datorita acestora. Rog seriozitate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da cu spirt pe ele si evita sa le mai rupi.

| Nicoleta20nico40 explică (pentru MihaiNicu23):

Am facut asta si tot nimic...

| Nicoleta20nico40 explică (pentru MihaiNicu23):

Am facut asta si tot nu se vindeca...