Din câte am menționat în întrebarea anterioara am fost recent operată la ovarul stâng pentru ca am avut chist, a fost îndepărtat prin laparoscopie. Intrebarea este, pot rămâne însărcinată după aceasta operație? Eu și soțul meu ne dorim foarte mult un bebe, am 25 de ani, dați răspunsuri, dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Observ ca tot pui intrebari pe care, in mod normal, trebuie sa i le adresezi medicului.Aici pe TPU nu exista medici, sa stii.Citeste ce scrie mai jos, cu rosu.

| gabicoo a răspuns (pentru dullcat):

E troll. Nu te-ai prins până acum?

| Shaniquablackgirlro2005 a răspuns (pentru dullcat):

As putea avea o boala care face sa vad asta mintala de asta

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asteapta sa te refaci integral si incerca sa ramai gravida DUPA 6-12 luni de la aceasta operatie.