| eni a întrebat:

Din ce cauza i-ti ies pe fata cosuri albe. nu cred ca e din cauza pubertatii, sunt altfel de cosuri.Parca ar fi cu grasime, nu se pot sparge, cred ca e problema dermatologica.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Laminin a răspuns:

Hei!
Sunt puncte de grasime. Eu am unul langa nas si unul langa ochi...nu m-am interesat vreodata cum pot sa scap de ele ca nu prea ma deranjau. Dar daca te deranjeaza poti merge la un dermatolog pentru un tratament.remedii naturale nu cunosc. Dar stai linistita, e mai bine sa ai cateva dinalea pe fata decat sa ai fruntea, nasul si obrajii plini de cosuri care par sa nu mai dispara niciodata x_x
Gbu :]

3 răspunsuri:
| eni explică:

Nu sunt galbene, albe sunt.Nu e genul care se coace si se sparge.

| AfRodiTa_4919 a răspuns:

Varsta, de cat timp, doare? te ajut dar am nevoie de informatii. poate e vorba de STAFILOCOC AURIU. mergi la dermatolog, afla si scrie mi apoi, sau trimite poza ca sa vad cat de grav e. sa ai grija de tine.

| ionik09 a răspuns:

Se numesc cosuri galbene si sunt foarte gretoase... ca sa nu-ti mai iasa cauta pe la farmacii creme antiacneewinking