| razvangabriel96 a întrebat:

Salut am niste puncte albe pe fata,ca niste cosuri dar nu pot sa le sparg, am auzit de la cineva ca sunt puncte de grasime asa e? si cum le pot face sa dispara? funda

5 răspunsuri:
| Bogdan4688 a răspuns:

Si eu 2 puncte albe si da sunt de grasime si trebuie scoase cu acul.

| razvangabriel96 explică (pentru Bogdan4688):

De unde sti ca trebuie scoase cu acu? ai incercat?

| Bogdan4688 a răspuns (pentru razvangabriel96):

Da am incercat si a mers.

| ƒαηтαѕу a răspuns:

Pai se pot face sa dispara prin aplicarea cu un ac.Le scoti cu acul..Vezi si tu du-te la un doctor daca nu stii dar te asigur ca nu doare! Nu doare mai tare ca un cos laughing

| P1lu a răspuns:

Buna sunt cateva variante dar mai degraba cred ca ar trebui sa mergi la un dermatolog bafta!