| anonim_4396 a întrebat:

Disconfortul (minor) la inima,+ batai neregulate + Simt ca inima bate tare, in piept(nu rapid) Pulsul este OK. sunt simptome de Palpitatii?
Toate astea dispar dupa ce iau medicament.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Demidol a răspuns:

Si? Care este intrebarea?

| anonim_4396 explică (pentru Demidol):

Daca sunt simptome de palpitatii sau de altceva?

| Demidol a răspuns:

Pot fi palpitatii doar de la efort, de la emotii, de la orice fara alarma. Ce mdicamente iei? Ti le-a prescris medicul?

| anonim_4396 explică (pentru Demidol):

Nu am fost la medic, de la farmacie mi-au dat extravalerianic si dupa ce l-am luat a trecut repede.

| Demidol a răspuns (pentru anonim_4396):

E bine. Inseamna ca e de la emotii. Nu ai de ce sa-ti faci griji.