| anonim_4396 a întrebat:

Doamne va rog cei care au avut aceeasi problema ajutati-ma si pe mine, deci imi cade parul, e urat, despicat un fel nici nu stiu cum sa va explic, uneori e frumos... vreau sa il lecuies odata pentru? (mai mult)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Pai in primul rand depide ce i-ai facut parului.
Daca a fost vopsit de asta cade, nu-l mai vopsi, daca il indrepti cu placa nu il mai indrepta si tunde din el.

| MG4Life a răspuns:

Du-te in farmacie sau la medicul de familie!

| lotus21 a răspuns:

Salut Princess! Eu sunt barbat, dar prietena mea avea probleme asemanatoare(identice). Incearca un sampon de aloe vera sau foloseste balam mai putin. O sa dea roade mai mult ca sigur. Mia facut placere sa te ajut. Imi poti da o funda?

| dreamerrrrrrr a răspuns:

HEY,poti sa folosesti uleiul de ricin.am auzit ca ajuta sa intareasca radacina parului si da parului un aspect sanatos.Eu personal nu l-am probat.