| anonim_4396 a întrebat:

Doamne va rog cei care au avut aceeasi problema ajutati-ma si pe mine, deci imi cade parul, e urat, despicat un fel nici nu stiu cum sa va explic, uneori e frumos... vreau sa il lecuies odata pentru totdeauna sa nu mai am probleme cu el, ce masti ati facut sau ceva, ma ajutati? va rog mult, va voi fi recunoscatoare happy sad =*

2 răspunsuri:
| angelsaredickswithwings a răspuns:

Parul meu e ok... dar imi cade tot. Acum cateva saptamani aveam coada dubla straight face

| Lavinia218 a răspuns:

Eu am luat Suplimentul "Par si unghii ALEVE " si m-am spalat pe cap cu sampon VicHi pentru caderea parului. La mine a functionat, nu mai am probleme cu caderea parului.