| nenfricata1234 a întrebat:

Doresc sa stiu cum as putea sa fac rost de o dieta care sa actioneze repede si sa slabesc 5kg orice dieta:*multumesc:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am raspuns de mai multe ori la intrebari asemanatoare, iar raspunsul meu(si nu numai)il gasesti aici: http://www.tpu.ro/......sau-macar/ schimb, nu te astepta la rezultate peste noapte.E nevoie de minimum 1 luna pentru a le obtine.Succes.

2 răspunsuri:
| Idontknow69 a răspuns:

Scrie pe google dieta cu apa fiarta...nu stiu daca merge, dar ai puta incerca
mama a vrut sa incerce, dar si-a luat XL-S si a cam slabit un pic(desi le ia de vreo doua zile)

| Idontknow69 a răspuns:

OOO! scuze in loc de: adar ai puta incerca este: dar ai putea incerca...happywinking