| claudyta a întrebat:

Doresc sa vorbesc cu un psiholog online gratis dati-mi o adresa va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| ellutza a răspuns:

Poti discuta pe psihoterapie.net e cel mai ok, parerea mea. bafta!

| mikilaina a răspuns:

Buna Clau'
Daca doresti sa discuti online cu un psiholog iti recomand www.topexperti.ro - prima platforma de comunicare care ofera consultanta online. Discutiile pe chat cu psihologul nu sunt gratis. Insa poti discuta cu acesta prin mesaje (intrebari private). Raspunsurile de primesti relativ repede, adica poate dura 10 min pana la cateva ore, in functie de numarul de intrebari primite de psihologul ales de tine si daca acesta este online sau nu. Acum, trebuie sa stii ca discutiile pe chat sunt mult mai eficiente... si ai posibilitatea sa incarci contul si prin SMS. Intra, incearca si tu decizi! Numai bine

| Alui-ion_Mariana_1975 a răspuns:

Doresc sa vorbesc cu un psiholog online gratis

| Alui-ion_Mariana_1975 a răspuns:

Doresc sa vorbesc cu un psiholog online gratis dati-mi o adresa va rog

| Selda_Albu_Selda_1989 a răspuns:

Cum scap de atac de panica

| Selda_Albu_Selda_1989 a răspuns:

Vreau sa vb cu un pshiholog

| Tynnutzza08 a răspuns:

Si eu as dori...

| Linda_Linda_1988 a răspuns:

Aablazee@yahoo.com