| Jochiamm a întrebat:

Vreau sa vorbesc si eu cu un psiholog online gratis, ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| Calinnebunul a răspuns:

Dacă ai nevoie de ajutor psihologic online, poți vizita https://www.ioanaflorea.ro și să faci programare pentru ședințe direct de pe platforma ei.

| unforgettablee a răspuns:

Nu cred că vei găsi psihologi care te vor "consulta" gratis și online...Ptr ei e necesar și contactul vizual.
Însă, poți vorbi cu cineva adult cu care te înțelegi bine și știi că nu te va judeca sau cu cineva străin, online, dar totuși de încredere...eu știu?
Poți să vorbești și cu mine online, dacă vrei și te ajut în măsura în care pot.