| Tomitza_1431 a întrebat:

Draga TPU... as dori sa ca intreb daca la o sala de fitness+forta este instructor(un om care sa te supravegheze si sa te indrume) sala este una noua si moderna sau daca macar poate exista asa ceva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlinPlaya a răspuns:

Salut! Exista la fiecare sala cel putin un instructor care te poate ajuta. Fie in materie de exercitii pentru slabit, fie pentru a pune masa musculara pe tine. Instructorul iti spune ce exercitii sa faci, ce substante sa iei(asta doar daca vrei sa iei).
Ave!

2 răspunsuri:
| Awndre a răspuns:

Da, teoretic este un instructor la un grup de oameni.Practic.depinde.
Daca vrei sa ai instructor personal cauti si tu o sala care se respecta si le spui pretentile, dar pare-mi-se ca trebuie sa platesti ceva in plus daca il vrei doar pentru tinehappy

| Bubble a răspuns:

La orice sala de fitness exista instructor. E o regula