| anonim_4396 a întrebat:

am 15 ani si sunt baiat. Se poate ca un baiat sa mearga la o sala de fitness? Sau fitness-ul este doar pentru fete. Cineva imi spunea ca fitness-ul este si pentru baieti. Ma gandesc ca sunt prea mic si nu sunt nici prea inalt sa merg la o sala de forta.

Răspuns Câştigător
| lalamania a răspuns:

Buna TPU,,, cel care ti-a spus ca merg si baieti la fitness este baiat?
daca este baiat atunci ia-l cu tine sau propune-i sa mergeti impreuna
daca nu vrea sa mearga sau cauta pretexte atunci a fost o gluma si a vrut doar sa rada de tine

eu am vazut foarte multi baieti care merg la fitness

cu varsta nu este nici o problema, din cate stiu peste 14 ani ai voie sa mergi la fitness
sper ca te-am ajutat:*:*:
multa bafta,,,,,, FuNdiSSa?:O3?

1 răspuns:
| 女明DongRi a răspuns:

Bineinteles ca este si pentru baieti. Dar tu poti sa mergi si la o sala de forta, ceea ce pentru o fata ar fi cam ciudatlaughing. Nu conteaza inaltimea, cu atat mai putin varsta. am prieteni care au incepu cu sala de forta de la 13 ani.
Sfatul meu daca te hotarasti sa mergi la o sala de forta ia`ti un prieten te vei simti mai bine in compania lui si app nu abuza prea multe de aparate, doar nu vrei ca la 15 ani sa arati ca un culturistlaughing
Baftahappy