| TeoIonela a întrebat:

Dragi utilizatori TPU., avand in vedere ca pana in momentul de fata am trecut cu bine peste virusul gripei aviare, de gripa porcina nu stiu daca mai scapam, dar daca scapam, cate alte denumiri din astea fortate vom mai auzi? adica, vor mai fi si gripe cabaline, ovine, bovine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

Depinde ce interese mai au cretinii care conduc pamantul. Serios acum, vaccinul contra cost in functie de bogatia fiecarei tari in parte?! Mi se pare doar mie suspecta treaba? De ce nu putem trai in pace, preocupati doar de imbunatatirea modului de viata si protectie a casei noastre, pamantul, si de ce trebuie sa existe atatea interese? Cel mai mare defect al rasei umane: LACOMIA!

4 răspunsuri:
| alecs871 a răspuns:

Cred ca o gripa la pesti o sa iasa

| deejayra a răspuns:

Probabil cand va urma o noua criza financiara o sa mai "scoata pe piata"o gripa...pentru a face bani din medicamente si vaccinuri... dar pana atunci

| jenny a răspuns:

Va fi gripa canina.Vaccinurile nu sunt bune contin mercur sa nu le faceti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vom înceta să mai auzim când Organizaţia Mondială a Sănătăţii nu ne va mai lua de proşti...