| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Dupa cat timp apare herpesul?
Adica te saruti cu o persoana care are... La cat timp dupa apare? Si cum se manifesta?
La mine s-a intamplat acum o ora si deja simt mancarimi in zona buzei straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

De obicei apare cand esti dezhidratata! dar daca nu ai avut pana acum si crezi ca te-ai molipsit de la cineva atunci ca sa-ti apara tie trebuie sa fi cum am zis dezhidratata si chiar si asa dureaza cam cel putin 1 zi nicidecum 1 ora! happy

| Th3AbSinTh3 explică (pentru lpavel):

Spui ca nu apare asa repede? Pai de unde sa-l fi luat cu o zi in urma worried
N-am mai avut pana acum ca sa spun ca ar putea sa fi reaparut...
Si sunt baiat

| lpavel a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Am zis cel putin 1 zi dar poate aparea si peste 1-2 luni cand te dezhidratezi... PS: nu am de unde sa stiu ca esti baiat daca nu pui nume/poza ca sa pot vedea ce esti! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cine te-a pus sa te pupi. Ma bucur mult

| Th3AbSinTh3 explică (pentru anonim_4396):

Deh, ar fi fost pacat sa nu, am stat toata noaptea pentru asta, m-a prins si ziua... Dar am reusit big grin Si m-am ales si cu un virus straight face

| Itanul a răspuns:

Deja ai luat infectia.