| bombonika18 a întrebat:

Dupa cate zile trece efectul atropinei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NonEinstein a răspuns:

Aa tu te refereai la examenele oculare, pai nu ar trabui sa dureze mult maxim 12 ore.

4 răspunsuri:
| MariusMarius96 a răspuns:

In primul rand cate pastile ai luat, si ce simptome ai? In ce scop ai luat-o? De unde ai luat-o pentru ca in farmaciile din Romania nu se mai gaseste in general?!

| NonEinstein a răspuns:

Depinde in ce ai folosito! Daca ai folosito ca antidot pentru intoxicatie atunci dureaza cam 24/48 ore, dar daca ai folosito la narcoza va iesi in urmatoarele 72 de ore.

| bombonika18 explică:

Mi-a pus la oftalmolog picaturi, nu am luat pastile

| NonEinstein a răspuns (pentru bombonika18):

Aa tu te refereai la examenele oculare, pai nu ar trabui sa dureze mult maxim 12 ore.

| bombonika18 explică:

Au trecut deja cam 30 de ore de atunci ..si tot nu mi-a trecutsad