| adelina73 a întrebat:

Ce simptome are o femeie la 2 saptamini de sarcina?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abia dupa 8 luni apar simptomele gen ameteli, greturi, etc. Dupa 1saptamana de la contactul sexual neprottejat la majoritatea fetelor\femeilor insarcinate le apar o pata maronie pe lenjeria intima [sau 2 pete]. Bineinteles latirea soldurilor, culoarea buricului mai inchisa ca de obicei si culoarea sfarcurilor mai inchise venele acestora mai pronuntate, etc happyOboseala si schimbarea rapida a starilor... Astea apar in scurt timp. Sau poti avea o stare normala...

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

99% din femei nu au nici un simptom la doua saptamani de sarcina. Restul pot avea balonare, somnolenta si mici greturi.

Răspuns utilizator avertizat
| jolie a răspuns:

Ameteli, greata, pofte, foame
sau poate sa se simta normal pur si simplu nici o simtoma
depinde de organism si de sarcina

| b3b3tza a răspuns:

Ma da ce repede te-ai grabit?