| anonim_4396 a întrebat:

Dupa cum am spus si data trecuta am fost la medic si mi-a facut decalotare fortata. Acum dupa 4-5 zile de atunci am decalotat penisul de tot. si am observat ca este mov... Adica Cum nu ar fi sange in el. e normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| StefanAdrian911 a răspuns:

Salut. Este normal să fie așa, crede-ma.
Penisul are mereu sânge transportat prin vene și artere, dacă nu ar avea sânge ai simții asta.
Așa se înfățișează in ca o saptamama-doua, și după își ia culoarea normală penisului.
Este bine cum este acum, nu îți face griji!happy

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Fa o poza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine-i mov? Decalotare, adica fara calota? o iau razna!

| MyNameIsKLAUS a răspuns (pentru anonim_4396):

"Capul" preput cred ca se numeste