| Ionelaaamaria a întrebat:

E normal sa tr doar sanii dupa dezvirginare sau e posibila o sarcina daca te dor sanii si urinez des?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Urinatul des, se intampla la femeile insarcinate doar in ultimile luni de sarcina, cand greutatea burticii apasa pe vezica urinara, in rest, nu ar trebui sa urinezi des, daca nu bei foarte mult apa evident.
Iar sanii dor de la schimabrile hormonale!

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista nicio legatura intre cele 2-3 aspecte prezentate in aceasta intrebare fiindca nu exista nici-o interdependenta intre dezvirginare si urinarile frecvente, sau durerea de sani si sarcina, fiindca in acest moment INCA nu se pot face astfel de conexiuni. big grin

| Ionelaaamaria explică (pentru corbulalbrosu):

Ma inteapa si bazinu si nu stiu de ce

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Ionelaaamaria):

Ti-am transmis un raspuns detaliat la mesaje. Sanatate!

| Star2 a răspuns:

Este ceva normal nu este vorba despre o sarcina daca crezi ca este o sarcina poti face un test.
Multa sanatate.