| anonim_4396 a întrebat:

După mai multe partide sexuale mi s-a umflat ceva la penis ca un balon, ma doare la atingere, in cât timp scade sau trece? Este prima oară când mi se întâmpla

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fii mai explicit, ce fel de partide sexuale au fost: orale, vaginale, anale sau masturbare?
Protejate cu prezervativ, sau nu?
Folosind lubrefiant, sau nu?

| Emilian65 a răspuns:

Ce anume ti s-a umflat la penis? Fii mai explicit.

| AlbertoMadalin17 a răspuns (pentru Emilian65):

Nu știu sub cap ceva ca o bula

| Celcestietot a răspuns:

Eu iti recomand sa te duci la urolog.

| ywar a răspuns:

Ce ti s-a umflat? Ai sula decalotata?

| AlbertoMadalin17 a răspuns (pentru ywar):

Da,și s-a umflat ceva sub cap in jurul ei pornind de la ață

| Teo29 a răspuns:

Mergi la urolog

| cicatamortala a răspuns:

Pai si mie mi s-a intamplat odata pentru ca intretin relati sexuale cu animalul meu de companie si cateodata nu pot sai spal anusul asa ca se mai umfla. dar stai linisti trebuie sa spargi balonnul cu un ac. daca se sparge din prima trebuie sa bagi acul pe gaura penisului si il ti acolo cateeva ore.