| bogdan133 a întrebat:

Salut, ieri am fost la medicul de familie si mi-a spus ca am "ulcior" la ochi, s-a umflat si ma doare la atingere pleoapa de jos, vreau sa stiu in cat timp trece complet!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Din ce stiu eu in doua saptamani trece povestea.2 saptamani de stat in casa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa treaca in cateva zile. Am avut si eu
Nici n-o sa-ti dai seama

| maadii a răspuns:

O saptamana douatongue

| stelahoney2000 a răspuns:

Salut!
Dacă ai ulcior mai mare atunci trece mai greu, dar daca ochiul e mai putin umflat atunci el o sa-ti treaca mai repede! Eu ti-as recomanda sa consulti un doctor, pentru ca el iti va da un tratament medical bun!