| lol2 a întrebat:

Dupa operatia de deviatie de sept voi mai putea face sport?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Da,dar sa eviti loviturile la nas.

| lol2 explică (pentru express11):

Sport = sala. Din cate am inteles cica ar trebui sa stau pe bara cateva luni

| express11 a răspuns (pentru lol2):

Medicul ce a spus? eu am avut 2 saptamani interdictie.

| PreaTareღ a răspuns:

Medicul va decide asta

| perteamarius a răspuns:

Da daca nu apar complicati dar 90%poti