| NicoFlori a întrebat:

Dupa primul contact sexual este adevarat sa iei in greutate sau ca te dezvolti mai mult? Merci! Funtitzaa! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate sunt o mare minciună!
Pa, pa.

| BubuLina999 a răspuns:

Nu neaparat ca te dezvolti in greutate, dar odata cu aceasta ''etapa'' normal ca au schimbari in corpul tau. depinde la fiecare de organism. insa cea mai mare schimbare in urma primului contact sexual este cea pe plan psihic, te simti mai altfel.

iar schimbarile fizice apar in urma contracepivelor- luarea in greutate, marirea sanilor, reglarea menstruatiei.

| Lizzu a răspuns:

Nu, e o aberatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te dezvolti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Este doar un mit fals, nu te mai lua după gura lumii mincinoasă!
Te pup!