| Fineness a întrebat:

Durerea de cap, de la ce poate fii cauzata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Citeste si te vei mira cate cauze declanseaza durerile de cap.

http://www.sfatulmedicului.ro/arhiva_medicala/cauza-durerilor-de-cap

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Curent (geamuri si usi deschide), raceala, bautura in exces, inalare gaze toxice, etc.

| Justmed a răspuns:

Durerea de cap poate fi cauzata dde foarte multe cauze, poate fi cauzata din cauza ochelariilor sau lipsa acestora.
Bine inteles durerea de cap oate fi cauzata si de alti factori cunoscuti, curent, oboseala HIPOTENSIUNE arteriala s multe multe altele

Răspuns utilizator avertizat
| lorrenush a răspuns:

De la gripa, stres, curent si multe altele