| Breakingthehabittonight a întrebat:

E adevarat ca daca iti tii parul prins creste mai repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| sylvie a răspuns:

Cu cat il tii prins mai starns cu atat iti pica mai mult.

| anonim1808 a răspuns:

Daca ar fi adev inseamna ca eu ar trebui sa am parul de vreo catziva metrirolling on the floor. imi tzin mult parul prins.big grin

| Piticaaa a răspuns:

Parul iti creste pana la 1 cm pe luna. E ilogic sa crezi ca va creste mai repede, daca este prins. El este practic chinuit atunci. Eu il tin desprins tot timpul. Ce-i derpt, cand este prins este mai putin predispus la praf.

| Piticaaa a răspuns:

S-a dovedit ca la majoritatea femeilor creste pana la 1 cmlaughing Daca unei fete ii creste de 2 cm, si asta in mod natural e asa de norocoasa!

| kaTTsu a răspuns:

Nici pomeneala...
Doar cu ulei de ricin iti creste foarte repede!
Si nu uita de alimentatie, cu cat mananci mai sanatos cu atat cresti din toate punctele de vedere...
de aia am ramas eu mic.

| BυαHн ▀▄▀▄▀ a răspuns:

Daca il ti prins creste mai repede pe de alta parte daca`l tii desprins iti creste mai greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creste mai repede daca este prins. cand este desprins este predispus la praf si se despica mai usor

| ıllıllı KaTyıllıllı a răspuns:

Nu...laughingparul creste intre 1-2 cm pe luna(depinde ce mananci)

| adrianaa a răspuns:

Se spune ca e bine sa dormi cu el impletit.cica atunci creste un pic mai repede

| Lola_6438 a răspuns:

Nu, este fals. Parul creste 2 cm pe luna oricum l-ai avea tu prins.big grin