| Sunshine18 a întrebat:

Este adevarat ca daca iti tii parul prins creste mai repede?straight face

8 răspunsuri:
| Clauvdgg a răspuns:

Da... la mine a merswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nu cred. Nici nu am să o fac până nu mi se dă o explicaţie raţională. Parul creşte oricum.

Foloşeşte un şampon pentru accelerarea creşterii şi lasă sfaturile babeşti.

| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna! sa stii ca mai degraba dau randament leacurile babesti, decat chimicalele care nu fac decat sa iti strice parul si sa arunci cu bani in vant.

| anonim_4396 a răspuns (pentru caramela):

Şi ce te face pe tine să crezi ca prinsul părului îl face să crească? Luminează-mă, te rog!

| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

Era vorba de sfaturile babesti, nu musai de legatul parului...happy
o seara buna!

| anonim_4396 a răspuns (pentru caramela):

Ei bine, eu la prinsul părului ma refeream... O seară bună şi ţie!

| AdinnaAdinna a răspuns:

Da, este adevarat big grin

| rozikmik a răspuns:

Mai ales daca ti-l faci in fiecare zi coc... dupa o lunga durata de timp cand ti-l lasi pe spate toti iti vor spune ca ti-a crescut parul.