| BeiiaHD a întrebat:

Este adevarat ca daca iti tii parul prins iti creste mai repede?

Răspuns Câştigător
| Francesca17 a răspuns:

Buna happy.
Nu este adevarat deloc! Este doar o vorba din batraniwinking.
Ei se refereau ca daca iti tii prins parul nu ti se mai spicuieste si il ai mult mai ingrijit! Insa daca il tii muult de tot o sa iti creasca mai repede adica cativa ani sa il tii strans in casa, la scoala kiss...
O sa se vada rezultate, dar nu se vad rezultate daca il tii 1 saptamana si gata!
Bafta kiss!
Numai Bine happy.

4 răspunsuri:
| gohsty a răspuns:

Dapbig grin e adevarat, dar baietilor nu le plac fetele cu parul prins:->

| LukaVocaloid a răspuns:

Nu si in plus daca iti ti parul pris se toceste in locul unde sta bila de par.

| patriciaxd a răspuns:

Iti cade mai putin par teoretic, dar nu are legatura cu cresterea in sine. e doar metoda sa prostesti copii mici, folosita in general de parinti care cred ca progeniturile lor (mai exact noi, copii) sunt retardate.

| lAuRitAs a răspuns:

Din cate stiam eu parul iti creste mai repede daca te speli des pe cap sper ca te-am ajutat...