| Davyd2001 a întrebat:

E adevărat că dacă salivezi în timpul somnului, ai avut un somn bun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai avut un somn profund. Nu te lua dupa unii miștocari care ti-au raspuns aici. Ca si lor li se intampla dar nu recunosc.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce tîmpenii, minciuni

| Violleta2022 a răspuns:

Nu!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| dullcat a răspuns:

Nu.Inseamna ca dormi cu gura deschisa, ceea ce nu e deloc sanatos pe termen lung, daca se intampla asa mereu.

| Catrice a răspuns:

Depinde daca ai avut ceva in gurahee hee

| Hyperion7 a răspuns:

Nu, ci te-ai învățat să dormi cu gura deschisăhappy
Eu nu am mai salivat de nu știu când, de când am început să dorm cu gura închisă.
In cel mai bun caz, ii murdărești mamei tale fețele de perne, atâta totwinking

| ReddY25 a răspuns:

Minciună

| mastadont a răspuns:

Nu, dar probabil ai redus populația de insecte din casă înghițindu-le, dacă te-ai trezit cu stomacul plin acum ști de ce :D https://www.dailymail.co.uk/......t-has.html

| DeMicUnCălător a răspuns:

Parobabil ai vist vreo femeie dezbrăcată, LOL

| trophin a răspuns:

E ceva normal. daca nu poti respira pe nas, nu te mai lua dupa altii, depinde de situatie, de stare, de ceea e ai mancat, baut

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Fals.

| Nelucojoc a răspuns:

...daca si ejaculezi... clar nu ai avut somn :-)