| DomnulPoliticos a întrebat:

E adevărat că din cauza anxietății unele probleme plâng pana vomita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Da. Problemele din culegerea de matematică a lui Gheba. Ascultătorii lui Gheboasă nu știe să scrie, să citește și să socotește deci nu au nici o greață.

| DomnulPoliticos explică (pentru gabicoo):

Ce amuzant ești,

Răspuns utilizator avertizat
| ReddY25 a răspuns:

Da

| 4evergentleman a răspuns:

De la depresie plâng unii și alții de la anxietare vomita

| DomnulPoliticos explică:

Persoane*

| Stropdeparfum a răspuns:

Da, poti sa ai greață și chiar sa vomiti cand ai depresie, stresat, anxietate etc.
Si eu trec prin asta, si am trecut de cam pe la 9 ani, din cauza frici, părinți mei se certau, tata o bătea pe mama simteam stomacul mic, cand venea acasa si puls marit, si de copila pana acum *17 ani am* si probabil o sa mai continue, am multe stari nu doar vomat.