| SpoiledBrat a întrebat:

E adevărat ca femeile de la anxietate și stres plâng pana vomita non stop?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Sa plangi pana vomiti ar insemna sa plangi incontrolabil in hohote, foarte rar.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu.

| lpavel a răspuns:

Am auzit pe cineva asa dar asta nu inseamna ca toate femeile sunt asa!

| Sophieka a răspuns:

Nu. Si ai face bine sa incetezi sa mai citesti / asculti tot felul de porcarii. Fa ceva bun si util cu viata ta.

| ioana748 a răspuns:

Da, anxietatea poate prezenta simptomele precizate de tine.
Poti plange din orice si sa ai stari de voma.
Acestea se amplifica mai ales in perioada premenstruala.
Sedatiful PC are rezultate bune.
Sanatate si seara linistita.