| LarisaViviana a întrebat:

E adevrat k poti sa iti maresti sanii tinandu-i in apa calda?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Da,si eu cand aveam vreo 14 ani mi-a spus o colega de a mamei de munca ca daca 'ouletele' nu imi plutesc in apa sunt bolnav.Eu mai capcaun de fel am incercat. Oricum cat esti copil pui botu la toate prostiile care le auzi(unii/unele put botu si la varste inaintate 40 45 de ani ) blushing

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU este adevărat!
Nu vă mai luaţi după toate TÂMPENIILE auzite/citite.

Trebuie să ai RĂBDARE happy
Sânii se dezvoltă până pe la 18-20 de anişori, apoi se mai măresc/dezvoltă la/după prima sarcină.

De asemenea, e posibil ca sânii mici să fie o caracteristică fiziologică - mai ales dacă mama/bunica ta au sâni mici ( de obicei, se "moşteneşte" ).

Toate cele bune.

| OOOLEOOO a răspuns:

Sanii nu sunt niste bureti care sa se umfle in apa.

| Andreaa a răspuns:

Nuuuu doamne laughing depinde de varsta si de cat de repede te dezvolti happy si eu stiam ca daca mananci ceapa cica iti cresc sanii. laughing)