| Andreea635 a întrebat:

Cum sa iti mărești sânii?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, sanii cresc hormonal, indiferent cat ti-ai dori tu sa-i influentezi cu ceaiuri, plante sau alte creme mincinoase, nici una nu va face minuni, sunt doar minciuni ambalate frumos, pentru naivii dispusi sa plateasca oricat.
Exista doar 1 singura solutie care iti mareste sanii "peste noapte", iar aceea este: implantul mamara cu silicon.

| GoldenZenith a răspuns:

Astepti sa treaca timpul si sa isi faca natura treaba.

| Yasmin875 a răspuns:

Nu poți să îi mărești.Cu timpul o sa-ti crească. Cred ca ești micuța.

| NAT0 a răspuns:

Cu pompa.
ăia se dezvoltă natural în timp. dacă exista un praf magic nu îşi mai punea nimeni silicoane.

| CdeMetal a răspuns:

Silicoane.

| MedeeaXx a răspuns:

Ai doua opțiuni:
-Ori o lași pe mama natura
-Ori exista tot felul de creme la farmacii