| Fetytza99 a întrebat:

Hei buna, cum poti sa mai maresti sanii?

11 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Nici un remediu nu functioneaza cu adevarat.
Singurele moduri cu adevarat eficiente sunt :
1.Silicon
2.Ramai insarcinata, cresc datorita alaptarii.
3.Inrasa-te si ti se vor mari si sânii.

| anss23 a răspuns:

Nu ai cum sa ti-i maresti.Dar cu timpul vei vedea ca nu va mai fi atat de important pentru tine sa ai sanii mari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Silicoane.
Sosete.
Sutien push-up.
Te ingrasi.

Cu cat sunt mai mari cu atat sunt mai jos, lasate.winking

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Te ingrasi si slabesti in rest peste tot doar acolo nu, sau poti s mergi la doctor si faci injectare cu grasime proprie din alta parte a corpului.Grasimea e a ta deci corpul no refuza, recuperarea e foarte scurta si ai rezultatele dorite.

Asta e cea mai buna varianta.

Cauta pe net "ijection with own fat" sau ceva de genu si gasesti o gramada de poze de dinainte si dupa, sa vezi ce frumos si natural aratawinking

| Aimèeeee a răspuns:

Cati ani ai? happy

| Buburuz???? a răspuns:

Silicoane daca te lasa si ai varsta potrivita. Altfel n`ai cum decat faza cu sosetele rolling on the floor laughing.

| infectieacuta a răspuns:

Foarte usor. Fa cat de mult sex posibil si tii vei marii (contacteaza-ma daca ai nevoie de ajutor big grin )

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Nu se poate! Doar cu silicoane.Din nefericire remediile naturale nu sunt adevarate

| Floricikpurpurie a răspuns:

Pai am vazut un video pe internet ca daca iti lovesti sanii cu asprime si fara pic de mila zi de zi intr-o luna o sa ai rezultate!
Nu mai stiu site-ul!
P.S Nu am incercat!

| geopopiku a răspuns:

In fiecare seara ii masezi si canti ala bala portocala

| Ţuţ_Ionut_1997 a răspuns:

Silicoane...