| anonim123456 a întrebat:

E bine daca combin cardio tae bo (billy blanks) cu pilates? adica o zi tao bo o zi pilates? cat pot sa slabesc pana incepe scoala? bineinteles ca nu doar asa. doua ore ma plimb cu rolele. dimineata mananc un fruct + la amiaza mananc orice mancare gatita dar fara paine + seara mananc alt fruct + dulciuri, sucuri, cipsuri, alune, ciocolata, etc lucruri din astea din magazine care ingrasa deloc + 2 litri de apa pe zi. si bineinteles 2 ore cu rolele si 1 ora tao bo/pilates. mentionez ca sa nu-mi sariti in cap 'ca e prea strict' pentru ca nu e deoarece am inaltimea de 1, 52 si 66 de kg. si implinesc 14 ani pe 1 septembrie. imi doresc sa slabesc pana la 40 de kg, dar bineinteles ca nu pana incepe scoala. de asemenea imi doresc un corp de fata normala, nu 'mushi'. poate suna aiurea, dar mi-e cam frica adica vreau picioare si maini de fata, nu de barbati cum are billy blanks. sper ca daca fac tae bo si pilates nu ajung asa nu? oricum, mi-ar placea sa stiu daca fac asa cam cat pot slabi? daca nu prea mult sa gasesc altceva mai eficient? dar ce? please help? fundita?
Deci cat pot slabi asa pana incepe scoala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| TheOneGirl a răspuns:

Depinde de corpul tau...si degeaba tii dieta daca mananci tot felul de prostii ca chipsurile.

| anonim123456 explică (pentru TheOneGirl):

lol scuze am vrut sa spun ca + toate alea DELOC
imensa mea greseala