| reta a întrebat:

E bine daca pentru dureri lobare fac un tratament de 5 zile cu Movales15mg si milgamma2mg? durerea persista de 4 zile cu amorteala a piciorului daca stau sezut mai mult de 15 min.acest tratament mi l-a dat un kinetoterapeut.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| EUSIATIT a răspuns:

E frectie la picior de lemn. nu faci nimic. Te amelioreaza pe moment si atit. mai bine ia KETONAL e mai bine si fa-ti frectie si cu alifie [tot ketonal] dar vezi sa nu ai alta afectiune daca iti amorteste piciorul nu prea e lombar. fa-ti ceva radiografie tomograf ceva sa nu ai hernie de disc si se lasa durerea pe picior[sotul meu a avut asa ceva nu te juca cu sanatatea