| luminita_3141 a întrebat:

Am dureri de spate (pe coloana partea de jos )am facut tratament si infiltrati dar degeaba (durerea persista in soldul drept)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mergi intr-o clinica de ortopesie sau recuperare medicala si, eventual, fa un RMN pentru a vedea starea discurilor intervertebrale precum si a articulatiei soldului.

| EUSIATIT a răspuns:

Nu e bine sotul meu a avut asa ceva [nu e bine ca ai facut infiltratii ] sa nu mai faci dar pot sa ti spun ca sigur e hERnie de disc care nu se trateaza decit operata deci mergi la medic[neurochirurg si vezi ce ti spune. Nu neglija ca pori avea pb mari. Sanatate iti urez si nu mai amina

kratos
| kratos a răspuns:

Consultatie la dn Profesor Firica.http://www.drfirica.ghidul.ro/