| razvan_3417 a întrebat:

E bine sa merg la sala si sa fortez natural fara prostii fara prafuri si mancare buna as vrea sa stiu daca fortez tare natural ce se intampla avand in vedere ca sa mai plinut asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cel mai important e sa ai un instructor bine pregatit si responsabil, el va sti cat e nevoie sa fortezi si daca ai nevoie de suplimente. Parerea mea e ca cel mai bun este un mod sanatos, fara stres exagerat si pe termen lung. Ce e mult strica, si am vazut oameni simpatici aratand hidos dupa ce si-au batut joc de ei insisi crezand ca le vor pica femeile la picioare dupa cateva luni de sala si niste ajutoare dubioase. Sa faci sport pentru sanatatea ta, nu ca sa te admire fetele, altfel risti sa devii un loser cu muschi si sa te alegi doar cu niste proaste.

| zinsi a răspuns:

O sa mori

| Ingerasull99 a răspuns:

Pai intai trebuie sa ajungi la o greutate buna si dupa sa faci masa musculara, cel mai bine este sa faci natural, cand ai febra si tragi e super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pudrele proteice sunt 100% naturale. A fi natural inseamna a nu folosii steroizi. Produsele gen pudre proteice sunt acolo pentru ati asigura un surplus de proteine in caz ca nu le iei din alimentatie, daca ai o alimentatie adecvata probabil vei creste bine mersi.