| sonia7026 a întrebat:

E bun ceaiul verde pentru slabit? a incercat cineva dp TPU? In ce cantitati si intervale de timp trebuie baut si ce efecte adverse poate avea? mersi :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sonia...poti slabi si fara ceai sau diete si fara nici o restrictie alimentara.Numai bine.

| daydreamer a răspuns:

Mai, sa stii ca efecte adverse nu poate avea, deoarece este natural. Singura schimbare va fi ca vei merge la baie de mult mai multe ori si astfel vei elimina toxinele. De asemenea, te va ajuta si la slabit. Ar trebui baut de 2 ori pe zi, dar nu inainte sa mergi undeva. Nu cred ca vrei sa stai jumatate de ora in baia altcuivalaughing
E mai bine sa il folosesti cand stai acasa, sau numai seara.

| mihaicrstian a răspuns:

Nu ar trebui sa bei mai mult de o cana pe zi pentru ca iti scoate fierul din organism, acesta fiind principalul efect advers daca consumi o cantitate prea mare, in rest numai de bine.