| Perusul a întrebat:

E normal ca unui copil de 4 ani care nu vorbește deloc si pare ca e in lumea lui, sa ii curgă balele? Mama lui a luat aspirina ca sa poată naște! e posibil sa fie handicapat, sau sa aiba o anume boala? Puteti să-mi ziceți câteva boli care ar putea avea la cap?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GabiAlex05 a răspuns:

Sunt zeci de mii de boli, de la anevrism sau tulburare psihica, pana la cancer.Un control ar fi cel mai indicat

9 răspunsuri:
| Perusul explică:

In timpul sarcini a luat aspirina

| darrio2007 a răspuns:

Posibil sa fie autist. Daca spui ca pare a fi in lumea lui.

| Perusul explică (pentru darrio2007):

Da.Ca vad ca nu baga pe nimeni in seama si ii curg balele rău de tot! Si are o privire anormala, m-am uitat la alți copii si au cu totul o privire diferită!

| darrio2007 a răspuns (pentru Perusul):

Aspirina a luat-o ca sa nasca sau ca sa il avorteze?

| Perusul explică (pentru darrio2007):

A luat-o in timpul sarcini ca sa nască ce a născut!

| PedoBarbie a răspuns:

Doar un specialist:un medic poate şti. Să se ducă la medic. Urgent. Doar faptul că mama lui a luat un simplu-medicament aspirina nu avea cum să îl facă handicapat.

| Perusul explică (pentru PedoBarbie):

Te contrazic, putea Sal facă, ceea ce a si făcut!

| PedoBarbie a răspuns (pentru Perusul):

Şi până la urmă e handicapat? Autist sau ce?

| Perusul explică (pentru PedoBarbie):

Intre autist si handicapat!