| yoloqerty a întrebat:

E normal daca sunt racit si am nasul infundat si nici nu pot sa respir?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Pai cam asa functioneaza raceala

| yoloqerty explică (pentru Freya1):

Nu mi s-a mai intamplat... cam cat dureaza chestia asta?

| Freya1 a răspuns (pentru yoloqerty):

Bea teraflu iar seara incalzeste apa clocoresteo pune un prosop in cap si tine fata deasupra dar nu foarte aproape sa nu te oparesti.Inhaleaza aburi si transpira.I-ati si ceva spraz nazal

| Freya1 a răspuns (pentru Freya1):

DAca faci ceva impotriva ei trece repede