| D0zzz a întrebat:

E normal sa am o gropita de celulita, chiar daca sunt slaba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Miuriel a răspuns:

Buna.Posibil sa nu fie de la celulita.Cunosc persoane care au ramas cu acea gropita de cand au facut vaccinul din generala. Daca mi-ai da mai multe detalii(pe ce picior e, cam cat de mare si daca mai ai celulita) ti-as putea spune...
Sper ca ti-am fost de ajutor...

| Miuriel a răspuns:

Ai facut vaccin in picior cand erai in general pe a I a sau a II a?

| Miuriel a răspuns:

Atunci nu stiu de la ce e, dar eu am de la vaccin...

| natashacrown a răspuns:

Da, e normal happy multe persoane spun : vai da ce, celulita sa ai, esti numai piele. hahaha '' dar nu e asa, si daca esti slaba poti avea.straight face nu e neaparat sa o mai plinuta sau grasa! asta'i clar.sad

| D0zzz explică:

Se afla pe piciorul drept, spre fesa. Nu e foarte mare, dar nici foarte adanca. daca imi intind piciorul nu se mai vede.

| D0zzz explică:

Nu.

| Clau_9946 a răspuns:

Da, este normalhappy toata lumea are pe cate ceva o gropitza (ce dur sunalaughing )