| anonim_4396 a întrebat:

E normal sa simt bătăile inimii mai tare când pun mana la piept daca-s slab? 1, 85 ai 63kg (16 ani).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E semn bun, trăiești!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| MotoBlitz a răspuns:

Pe mine mă durea în zona inimii la 16 ani. Erau doar mușchii care evoluau. Stai liniștit, nu ai nimic. Și treaba cu ritmul inimii este din cauză că te gândești la ideea că ai avea ceva. Seară frumoasă!

| DaniTIRB a răspuns:

Pe scurt, e normal.