| Sarpele252536161 a întrebat:

Salut, de ceva timp am băgat de seama când stau în pat cu capul pe perna mi se mișcă capul pe ritmul inimii gen sau când stau rezemat de ceva tare parca simt bătăile inimii în spate. E normal sau o fi din cauza anxietății pe care o am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Daca ar fi o cauza a anxietatii, atunci eu ar trebui sa mor rapid! Fii linistit, tuturor ni se intampla asta; poate fi o tahicardie sinusala insa de asta nu murim ci suntem multi ani fericiti si traim la maxim clipele laughing Numai bine!